فرزاد جوزقی کیست؟ پس از دوسال بلاخره وبلاگم رو آوردم بالا:))

فرزاد جوزقی کیست؟ پس از دوسال بلاخره وبلاگم رو آوردم بالا:))Reviewed by Farzad Jozaghi on Dec 5Rating: 3.0فرزاد جوزقی کیست؟ پس از دوسال بلاخره وبلاگم رو آوردم بالا:))تقریبا دوسال پیش تصمیم گرفتم یک وبلاگ بزنم تا تجربیات و خاطراتم رو توش موندگار کنم. بلاخره امروز این اتفاق به وقوع پیوست!

تقریبا دوسال پیش تصمیم گرفتم یک وبلاگ بزنم تا تجربیات و خاطراتم رو توش موندگار کنم. یک سال و نیم پیش دامنه و هاست رو هم خریدم ولی هیچی به هیچی! وقت نبود یا حوصلم نمیکشید یا در بهترین حالت بعد از 5 ساعت وقت گزاشتن میدیدم هنوز درگیر ساخت یه بخش کوچیک از سایتمم و از نتیجه هم راضی نیستم. خلاصه هفته پیش کمال‌گرایی رو کنار گذاشتم و تصمیمم رو عملی کردم و نشستم پای ساخت وبلاگم! میدونم ممکنه طرحش بنظرتون ساده بیاد یا قشنگ نباشه. اما واقعا دوست نداشم بیشتر از این طولش بدم. بنظرم برای یک استارت مینیمال اوکیه! ایشالا در آینده بعد از انتخاب رنگ برند و لوگو مناسب و… یه سایت شیک بالا میارم :))

شاید منو نشناسید، من فرزاد جوزقی هستم متولد 12 فروردین 1376 منطقه یوسف‌آباد تهران و بزرگ شده در غرب تهران، تا دبیرستان رشته تحصیلیم علوم تجربی بود و آرزو داشتم که دامپزشک بشم. اما از سوم دبیرستان راه من با ورود به دنیای شبکه (منظورم نتوورک مارکتینگ نیست! شبکه کامپیوتری رو میگم) عوض شد. بعد از چندین سال فعالیت در اون زمینه به دلیل سن پایینم کار خاصی گیرم نیومد و فوکوسم رو گذاشتم روی درس و دانشکده فنی تهران، نرم افزار قبول شدم. در کنار درس که خیلی سنگین بود اومدم سمت وب و تو یه استارتاپ (شما بخون Small Business) تبلیغات اینترنتی به عنوان کارآموز طراحی وب شروع به کار کردم و ذره ذره به سمت دیجیتال مارکتینگ حرکت کردم. بعد از مدتی فهمیدم دانشگاه کشکه و انصراف دادم و وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم تا سرباز نشم و در کنارش مدرک هم بگیرم. الان هم همچنان مشغول یادگیری هستم. در کنار همه اینها هیچقوت سفر رفتن و خوشگذرونی رو فراموش نکردم و سعی کردم در کنار یادگیری از زندگیم لذت ببرم :)) درکل بزرگترین هدفم توی زندگیم لذت بردن از زندگیمه و در کنارش موفق بودن. اصلا آدم ریسیستی (در هیچ زمینه) نیستم و سعی میکنم با همه آدما بُر بخورم و دوستایی در سرتاسر دنیا داشته باشم:))

ازین به بعد اینجا قراره پایگاه نوشتن من باشه. از سفرنامه های کوچیک و بزرگم و تجربیاتی که توشون کسب کردم مینویسم تا تجربیات فنی و مطالب علمی (در زمینه کاری خودم). در کنار اینها سعی میکنم در مطالبم از عکس و تصویر استفاده کنم تا هم حسم رو بهتر منتقل کنه و هم سایت از یک نواختی در بیاد. البته به این نکته هم اشاره کنم که من خودمو عکاس نمیدونم و فقط سعی میکنم با موبایلم عکس های خوبی بگیرم. پس انتظار جادو ازم نداشته باشین:)) در کل ایده های زیادی دارم برای اینجا. پس هم اکنون (ساعت 1:22 روز چهارده آذر نود و هفت ) استارت اولین سفرناممو میزنم.

به امید پیروزی :))

دیدگاه‌تان را بنویسید: